لاغری موضعی

جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های لاغریهوشمند موضعی

هر دوره کاهش 2 الی 4 سایز درغالب پروتکل رویان فیت لایف (Royan Fit Life)
بدون درد، عوارض و ...
دارای FDA آمریکا و CE اروپا
بدون جراحی و درد
برای نخستین بار در ایران
بیشترین اثر و کمترین نقاهت
هر مرحله فقط ۱ ساعت
امروزه افزایش وزن وعدم تناسب با توجه به رژیم غذایی پرکالری و نامتعارف وعدم تحرک و زندگی ماشینی افراد، معضل بزرگی برای اکثر آدمهاست.تاٌثیرات مخرب تجمع چربی اضافی در بدن علاوه بر ناموزون کردن اندام با تجمع در اطراف احشاء داخلی، پیش زمینه ابتلا به بسیاری از بیماریهای مختلف از جمله دیابت ،گرفتگی عروق قلبی،بیماریهای ریوی،کلیوی و حتی بیماریهای مفصلی و استخوانی خواهد شد.

همین عوامل کافیست تا لزوم قرار گرفتن در مسیر صحیح زندگی بهتر جهت کاهش خطرات ذکر شده را داشته باشیم.

روشهای سنتی کاهش وزن از جمله رژیم های غذایی سرسختانه و تمرینات ورزشی نامناسب ،علاوه بر کاهش انگیزه بعد از مدتی باعث ریزش وزن و تحلیل چربی در تمامی مناطق بدن ازجمله صورت،سینه وباسن می شود لذا بصورت عمومی و کلی ، کاهش وزن موجب رضایت کافی افراد نخواهد شد و مجدداً نیازمند صرف هزینه و وقت جهت ترمیم مناطق تحلیل رفته می گردد.

در سیستملاغری هوشمند Smart Body Slimming که شامل موارد زیر است:

Smart Body Sculpture
Smart Body Exercise
Smart Daily Diet
Smart Life Style

که تحت عنوان پروژه Royan Fit Life از آن نام برده میشود.
پیشرفته ترین دستگاه لاغری در ایران

ا استفاده از آخرین متد و تکنولوژی های روز در دنیا از جهات مختلف به چربی های انباشته شده حمله ور می شویم و بدون داشتن عوارض ناخواسته گفته شده در بالا کاملاٌ بصورت هوشمند و هدفمند شما را به سمت داشتن اندامی مناسبتر و زندگی سالمتر و آینده ای درخشانتر هدایت می کنیم.
مزایای لاغری هوشمند بعد از تزریق چربی صورت و دست با دستگاه بادی جت
آیا میدانستید ورزش و رژیم نامناسب بعد از تزریق چربی صورت موجب از بین رفتن چربی تزریق شده میشود؟

کاهش وزن و رژیم نامناسب موجب از بین رفتن چربی نقاط مختلف بدن از جمله صورت، سینه ها و دست ها میشود. این موارد بعد از چربی تزریق شده هم شایع است. ولی از جهت دیگر افرادی که تزریق چربی داشته اند برای جلوگیری از افت صورت از ورزش و رژیم پرهیز میکنند که این کار هم موجب چاقی و عدم تناسب اندام میشود.

راه حل این مشکل انجام لاغری هوشمند است. در لاغری هوشمند با استفاده از دستگاه های پیشرفته و روش های نوین لاغری و برنامه ورزشی مناسب، تناسب اندام موضع مورد نظر انجام شده و کاهش چربی در نقاطی مثل صورت و سینه اتفاق نمی افتد.
حتما این جمله را شنیده اید “من رژیم گرفتم ولی صورت و سینه ام افت کرده و دوباره چاق شدم اما صورت و سینه ام برنگشته و دوباره شکم آورده ام”
برای حل این مشکل راه حل چیست ؟

این مشکل شایعی است مخصوصاً در خانم ها که در اثر رژیم و ورزش نامناسب کاهش وزن داشته ولی لاغری شدید و افتادگی پوست در نقاط غیر دلخواه مثل صورت سینه و باسن ایجاد شده است. این افراد مجدداً افزایش وزن پیدا کرده و مجدد چاق میشوند ولی صورت و سینه باز نمیگردد.

این موارد برای رفع مشکل تزریق چربی در صورت انجام داده و به علت ترس از افت مجدد تناسب اندام خود را فراموش کرده و همچنان چاق میمانند. راه حل ما به شما در این موارد لاغری هوشمند است که بدون افت صورت و سینه، تمرکز در ناحیه های دلخواه مثل شکم، پهلو و ران ها حین کاهش وزن بدون ایجاد افت در صورت میباشد.

مزایای لاغری هوشمند بعد از لیپوماتیک
آیا میدانستید افرادی که قبل از لیپوماتیک ترک های پوستی (استریا) یا سلولیت های گرید ۳ و ۴ دارند ممکن است این موارد باقی بماند؟

ترک ها پوستی در اثر زایمان یا چاقی های مفرط ایجاد میشود که انجام پیکرتراشی بر روی آنها تاثیری ندارد. همچنین سلول های گرید ۳ و ۴ چون در سطح پوست می باشد با انجام لیپوماتیک قابل رفع نمیباشد. در این موارد با استفاده از تکنیک های پیشرفته لاغری موضعی تا حد زیادی این موارد بعد از پیکرتراشی قابل درمان میباشد.
آیا میدانستید چربی تزریق شده به باسن و سینه از طریق لیپوماتیک به رژیم و ورزش نامناسب حساس بوده و موجب از بین رفتن آنها میشود؟

در خیلی موارد پیکرتراشی، چربی استخراج شده به باسن یا سینه تزریق میشود. این چربی به رژیم و ورزش به خصوص در ۳ ماه اول حساس بوده و در اثر روش های نامناسب لاغری و تناسب اندام به سرعت جذب میشود.

این معضل باعث میشود خیلی از افراد بعد از لیپوماتیک برای حفظ باسن و سینه مجدداً پرخوری کرده و چاق شوند.

ولی در پکیج های لاغری هوشمند با استفاده از رژیم های علمی و ورزش های مناسب و استفاده از دستگاه های پیشرفته لاغری موضعی علاوه بر حفظ چربی سینه و باسن، از چاقی مجدد جلوگیری شده و حتی موجب تناسب اندام بهتری در فرد می شود.
آیا میدانستید که بعد از لیپوماتیک داشتن رژیم و ورزشی مناسب ضرورت دارد؟

معمولا افرادی که پیکرتراشی انجام میدهند عادت به ورزش و رژیم غذایی مناسب ندارند. رعایت رژیم و ورزش بعد از لیپوماتیک ضروری است چون در صورت عدم رعایت آن نقاط دیگر بدن (مناطقی که لیپو نشده اند) دچار چاقی میشود. در پکیج لاغری هوشمند ما بهترین رژیم غذایی و ورزش را توسط پزشک های متخصص به شما میدهیم.

آیا میدانستید بعد از لیپوماتیک با لاغری هوشمند میتوانید نقاطی که پیکرتراشی نشده است را لاغر کنید؟

در افرادی که چاقی مفرط دارند انجام پیکرتراشی برای همه نقاط بدن قابل انجام نیست. مثلا در فردی که لیپوماتیک شکم و پهلو انجام داده است ممکن است از چاقی بازو یا ران هم رنج ببرد ولی به علت حجم زیاد در یک جلسه انجام پیکرتراشی برای همه نقاط قابل انجام نیست. با پکیج های لاغری هوشمند از بین بردن چربی اضافه سایر نقاط بدن قابل انجام است.
آیا میدانستید افرادی که حجم زیاد دارند یا خانم هایی که قبلا زایمان داشته اند پوست بعد از لیپوماتیک ممکن است کمی شل باشد و کاملا جمع نشود؟

لیپوماتیک با امواج اینفراسوند که دارد در جمع شدن پوست بعد از پیکرتراشی کمک میکند، ولی در برخی افراد که خیلی حجم بالای چربی دارند یا خانم هایی که قبلا زایمان داشته اند ممکن است پوست به خوبی جمع نشود (البته مطمئناً پوست آنها نسبت به قبل از لیپوماتیک بهتر است) در این موارد ۲ راه حل داریم:

۱- انجام جراحی ابدومینوپلاستی که پوست اضافه برداشته میشود که بهترین گزینه است.

2- انجام پکیج های لاغری هوشمند که با استفاده از دستگاه هایی مثل کول تک، FR ،پرسوتراپی و مزوتراپی تا اندازه بسیار زیاد باعث بهبودی شلی پوست میشود (این مورد برای افرادی مناسب است که نمیخواهند جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند و یا در آینده قصد بارداری دارند).

دستگاه لیپوماتیک
معرفی دستگاه پیشرفته cool-laser:

دستگاه Cool Laser حاصل تلفیق دو تکنولوژی بسیار قدرتمند Low Energy Laser و Vacuum Freeze می باشد. که محصول کشور اسپانیا – امریکا است و تنها دستگاه لاغری موضعی دنیا می باشد که دارای تایید سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و اروپا (CE) در ایران می باشد.

شایان ذکر است که این دستگاه در سال ۲۰۱۹ به عنوان شگفت انگیزترین دستگاه لاغری دنیا رونمایی شد و در حال حاضر فقط کلینیک های وابسته به رویان سلامت دارای این دستگاه پیشرفته می باشند.
مزایای منحصر به فرد دستگاه cool laser:

بدون هیچگونه درد، بدون برش جراحی، بدون بیهوشی، بدون سوختگی و بدون خونریزی، بدون نقاهت
انجام فقط در۱ جلسه (هر ناحیه ۱جلسه ۱ساعت)
شروع اثر بخشی بعد از ۲ تا ۳ هفته
عدم بازگشت چربی های از بین رفته
لیفت و سفت نمودن پوست و جلوگیری از شلی پوست
تنها دستگاه موثر بر سلولیت های مقاوم به رژیم و ورزش
بدون محدودیت سنی، حتی در بیماران دارای کبد چرب
امکان استفاده جهت چند ناحیه در یک جلسه
استفاده همزمان از دو سیستم لاغری قدرتمند Vacuum Freeze, Low Energy Laser

مراحل کلی کار با دستگاه cool laser:

بررسی و آنالیز کل بدن
اندازه گیری مقدار چربی با دستگاه Caliper در نواحی مشخص شده
استفاده از سیستم , Low Energy Laser دستگاه جهت افزایش خونرسانی و از بین بردن دیواره های سلولهای چربی
استفاده از کول پد ویژه دستگاه که به صورت یکبار مصرف می باشد
استفاده از سیستم Vacuum freeze دستگاه
ماساژ ویژه و کاربردی و دستگاه پرسور جهت تخلیه و هدایت لنفاویی چربی های از بین رفته.
مراقبت های بعد از کار با دستگاه:
معرفی دستگاه پیشرفته cool-laser:

دستگاه Cool Laser حاصل تلفیق دو تکنولوژی بسیار قدرتمند Low Energy Laser و Vacuum Freeze می باشد. که محصول کشور اسپانیا – امریکا است و تنها دستگاه لاغری موضعی دنیا می باشد که دارای تایید سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و اروپا (CE) در ایران می باشد.لاغری موضعی

شایان ذکر است که این دستگاه در سال ۲۰۱۹ به عنوان شگفت انگیزترین دستگاه لاغری دنیا رونمایی شد و در حال حاضر فقط کلینیک های وابسته به رویان سلامت دارای این دستگاه پیشرفته می باشند.
نوشیدن مایعات کافی ۶ الی ۸ لیوان در روز
عدم مصرف نوشیدنی های الکلی به مدت حداقل ۶ هفته
عدم مصرف غذا های سرخ شده و چرب، شیرینی، خامه، کره و...
ماساژ ناحیه موردد نظر روزانه ۳ الی ۴ مرتبه به مدت حداقل ۵ دقیقه.
استفاده از گن و ژل مخصوص در بیماران با چاقی های گسترده
تمرینات ورزشی هوازی بصورت مداوم و روزانه
رعایت رژیم غذایی
مراجعه جهت ادامه درمان طبق نظر پزشک ویزیت شده
مراجعات بعدی و تکمیلی درمان:

تمامی مراجعین جهت رسیدن به حداکثر نتیجه ی ممکن لازم است که ۲ هفته بعد از درمان با دستگاه جهت درمان های تکمیلی که نقش به سزایی در روند لاغری موضعی دارد به کلینیک جهت موارد زیر مراجعه نمایید:

برنامه کار با دستگاه ازهفته دوم هرهفته ۱ جلسه به مدت نیم ساعت.
مزوتراپی کوکتل های ویژه ی Life Royan Fit ازهفته دوم 3 الی 5 جلسه بصورت هفتگی
اصلاح برنامه ی غذایی و ورزش با توجه به اطلاعات دستگاه آنالیز چربی بدن
جلسه ی تکمیلی و نهایی کار با دستگاه cool laser پس از6 هفته.

در روش های موضعی تنها چربی های زیر پوستی از بین خواهند رفت و برای از بین بردن چربی های احشایی که می توانند بسیار خطرناک باشند حتما از رژیم غذایی و ورزش استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *